مدیریت و ویرایش محصولات کافه رستوران


مدیریت محصولات

مشخصه های محصولات کافه و رستوران در لحظه قابل تغییر هستند


مدیریت کافه رستوران ها باید با ایجاد و ویرایش لحظه ای محصولات در منوی آنلاین بتوانند جزئیات محصولات را به راحتی تغییر دهند. این مزیت به مدیریت مجموعه این امکان را می‌دهد که به تغییرات قیمت بازار و مصرف کنندگان به صورت سریع واکنش نشان دهد ودر کنار به روز بودن، هزینه ی اضافی برای چاپ منو نداشته باشد. همچنان با تولید و توزیع لحظه ای محصولات در منوی آنلاین به راحتی محصولات جدیدی را به منوی خود اضافه کند و از این طریق به مشتریان خود گزینه‌های بیشتری را پیشنهاد دهد.
تابحال حتما شده پس از چاپ منوی کاغذی و کلاسیک متوجه وجود خطای چای یا اشتباه تایپی شده اید. برای همین با ویرایش لحظه ای محصولات در منوی می‌توانید خطاهای درج محصولات را در سیستم آنلاین خود به راحتی اصلاح کنید و از این طریق بهترین تجربه را برای مشتریان خود فراهم کند.


صفحه محصولات شامل تمام محصولات با توضیحات مختصر و عکس آیتم ها است که برای دسترسی به ویرایش و ایجاد محصولات نیز باید از این صفحه نیز استفاده شود. فیلد های جستجوگر و تعیین کننده فیلتر نیز در بالای صفحه وجود دارد که میتوان بر اساس ( نام، قیمت، دسته بندی، موجودیت ها، فعال غیر فعال ) به محصولات مورد نظر دسترسی پیدا کرد. در این صفحه دکمه ی حذف و ویرایش محصولات هم قرار گرفته است که میتوانید به تغییرات محصولات بپردازید و همچنین محصولات جدیدی را ایجاد کنید.

در هنگام ایجاد محصول ، ویژگی های فراوانی را میتوان به محصول افزود که برای آگاهی مشتریان مورد نیاز است. از این ویژگی ها میتوان افزودن (نام و محتویات محصول - میانگین زمان آماده سازی هر آیتم - انتخاب دسته بندی - مواد استفاده شده و جزئیات - قیمت تمام شده - انتخاب تصویر محصول - قیمت فروش - وضعیت انتشار محصول - زمان ارائه محصول با انتخاب ساعات و روزهای خاص - انتخاب نمایش جدید بودن محصول با استایل خاص - امکان  عدم نمایش قیمت ) را نام برد.
ضمنا تمام ویژگی های انتخابی قابل ویرایش هم هستند.

زمانی که یک مواد اولیه ی تامین کننده برای محصولی تمام شد و یا به صورت فصلی نمیتوان برای مشتریان سرو کرد ، میتوان گزینه ی ناموجودی آن محصول را روشن کرد. پس از اینکه محصول ناموجود شدن به مشتریان هم در داخل منوی آنلاین به صورت ناموجود نشان داده میشوند. 

اپراتور مجموعه میتواند پس از ایجاد، محصولات و حتی دسته بندی ها را طبق اولویت در منو چیدمان کند. این به بهتر دیده شدن محصولات قابل ارائه کمک زیادی میکند و به بهتر دیده شدن محصولات و زیباتر دیده شدن منو کمک خواهد کرد.

دیدگاه ها


ارسال دیدگاه

نظرات و پرسش و پاسخ کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است شما اولین نفر باشید