درباره کادر مجرب و تیم حرفه ای شرکت

۴ دیدگاه

دسته بندی : اخبار

درباره کادر مجرب و تیم حرفه ای شرکت

مالیا از کجا شروع کرد و به چه چیزی خواهد رسید ؟


شرکت مالیا با تلاش فراوان، به ایجاد یک کسب و کار مدرن و با کیفیت، پایبند است. از سال ۱۳۹۷ با تعدادی از طراحان و برنامه نویسان و با همکاری مدیران کافه و رستوران، شروع به کار کردیم. اما با گذر زمان و به دلیل تلاش مداوم و ارتقای کیفیت، توانستیم به یک شرکت موفق تبدیل شویم.
هدف اصلی ما در شرکت مالیا، کاهش مشکلات کافه و رستوران ها و مدرن‌تر کردن کسب و کار آنهاست. با ارائه خدمات فروش و راه اندازی منوی آنلاین و نرم افزار حسابداری، سعی می‌کنیم تا به بهترین شکل ممکن به نیازهای کسب و کارهای کوچک و بزرگ پاسخ دهیم. همواره به دنبال رفاه و راحتی مشتریانمان هستیم و برای این منظور تلاش می‌کنیم تا به بهترین شکل ممکن خدمت رسانی کنیم.
در شرکت مالیا، به فضای دوستانه و برخورد با همه کارکنان اهمیت می‌دهیم و با مشتریان نیز به صورت صمیمی رفتار می‌کنیم. این قابلیت به ما کمک می‌کند تا به بهترین شکل ممکن با مشتریان و همکاران خود ارتباط برقرار کنیم.


مالیا چه امکاناتی و چه شرایطی برای کاربرانش ایجاد میکند ؟ 


امکانات و آپشن‌های تیم حرفه ای مالیا در محیط شرکت بسیار بالاست و ما مطمئنیم که از رقبای خود بهتر و پر تلاش‌تریم. به همین دلیل امکاناتی که در اختیار مشتریانمان میگذاریم، بسیار کارآمد بوده و پیشرفت چشم گیری برای مجموعه ها حاصل خواهد کرده است. این امکانات صریحا، حتی مشابه ای هم در دیگر نرم افزار ها ندارند، از این رو میتوان گفت: این مالیاست که همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات برای مشتریان خود بوده و اعتماد و رضایت کاربرانش را اولین هدفش خطاب کرده است. ما همیشه به مشتریان خود احترام می‌گذاریم و همواره در صحت و راستی آنها اطمینان داریم.
فلسفه کاری ما در شرکت مالیا، ایجاد یک محیط کاری جذاب، پویا و به روز است. ما به دنبال همکاری با افرادی هستیم که به کارشان علاقه‌مندند و به تلاش مداوم برای بهترین پیشرفت اعتقاد دارند. اعتبار و اهمیتی که در شرکت مالیا به ارائه خدمات باکیفیت داده می‌شود، از مهمترین اصول پایه‌ای ماست.

کادر مجرب مالیا و روش همکاری ها 


به عنوان یک شرکت پویا، در حال توسعه و ارتقا، به دنبال ایجاد روابط بلندمدت با مشتریان و همکاران خود هستیم. با توجه به اینکه شرکت ما در حوزه فناوری فعالیت می‌کند، همواره به دنبال کارکنان با تخصص و تجربه در این زمینه هم هستیم.همچنین با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت، به دنبال ارضای نیازهای مشتریان خود هستیم و بهبود مستمر کیفیت خدمات را به عنوان یک اولویت برای خود در نظر می‌گیریم.
ما سعی می‌کنیم تا خدماتی با کیفیت و متنوع ارائه دهیم تا بتوانیم نیازهای مدیران و مشتریان کافه و رستوران ها را برآورده کنیم. با توجه به اینکه در این حوزه رقابت بسیار زیاد است، ما همیشه به دنبال ایجاد برتری و ارائه خدمات بهتر و منحصر به فرد هستیم.
به عنوان یک شرکت فناوری، ما همواره به دنبال توسعه و رشد هستیم و از تجربیات خود در زمینه فناوری و کسب و کار بهره می‌بریم.
با تشکر از شما که به ما اعتماد دارید و از خدمات ما استفاده می‌کنید. ما به دنبال رشد و توسعه هستیم و از همکاری با شما به عنوان یک مشتری و همکار خود خوشحال خواهیم شد و شمارا در راهی بی انتها همراهی خواهیم کرد. 


اهداف اصلی مالیا در ایجاد منوی آنلاین و نرم افزار

کاهش استفاده از کاغذ و نجات درختان
ایجاد فضای به روز و مدرن و همراهی با پیشرفت فناوری
گام سازی برای کسب و کارهای جدید
مدیریت امور حسابداری و انبار داری کاملا سیستمی
جایگذاری و عام سازی سیستم محاسبه ی بهای تمام شده ی محصولات
انبار داری و کاهش اسراف در مواد اولیه