قوانین و تعهدات شرکت و کاربران منوی آنلاین و حسابداری

۴ دیدگاه

دسته بندی : اخبار

قوانین و تعهدات شرکت و کاربران منوی آنلاین و حسابداری

قوانین و شرایط همکاری مالیا


با سلام و احترام
با مبادرت به ایجاد یک پلتفرم نوآورانه و جامع در حوزه خدمات غذایی، شرکت مالیا به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راهکارهای نوین برای کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها ظاهر شده است. مالیا با افتخار به معرفی یک سامانه جامع منو آنلاین و نرم‌افزار حسابداری برای این صنایع پرداخته است که براساس استانداردهای بین‌المللی عمل می‌کند و به ارتقاء کسب‌وکارهای محلی و جامعه می‌پردازد.
از تأکید بر کیفیت خدمات گرفته تا پشتیبانی فنی 24 ساعته، مالیا به عنوان یک شریک قابل اعتماد و پایدار برای کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها در این راه می‌ایستد. ما از به‌کارگیری تکنولوژی‌های پیشرفته و توسعه‌یافته تا به‌روزرسانی‌های مداوم و پیش‌بینی‌های دقیق در صنعت خود، برای ارائه بهترین تجربه ممکن برای مشتریانمان و کمک به رشد و موفقیت کسب‌وکارهای همکارمان متعهد هستیم.
ما با مبنایی قوی از شفافیت، امانتداری و تعهدات قانونی به همکاری با شما در راستای ارتقاء کسب‌وکار و افزایش راندمان مالی شما پاسخ می‌دهیم. دریافت کاربران ما بر سر اولویت‌های ما قرار دارد و این اعتقاد را داریم که ارزش‌هایی مانند شفافیت، انعطاف‌پذیری و رضایتمندی مشتریان، اساس موفقیت ماست.
در این مسیر همراهی با مالیا، یک تجربه یکپارچه و پویایی را در دنیای کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها تجربه خواهید کرد که باعث ارتقاء و توسعه کسب‌وکار شما خواهد شد.
ما از همکاری شما سپاس‌گزاریم و منتظر ایجاد روابط بلندمدت و موفق با شما هستیم.


قوانین و شرایط همکاری مالیا با کاربرانش
✅ تمام حق و حقوق نرم افزار مالیا، نزد تیم مالیا محفوظ است و تعهدات برای طرفین لازم الجراست.
✅ طرفین قرارداد با اطلاع از شرایط و ظوابط و پایداری نسبت به تعهدات ذکر شده، به ادامه ی فعالیت و همکاری میپردازند.
✅ طرف قرارداد مالیا با برند مربوطه است و طرف مشتری نمیتواند نرم افزار را به اشخاص دیگری عرضه کند.
✅ غیر از مدیریت و مشتری قرارداد، هیچ شخصی اجازه دسترسی به نرم افزار نخواهد داشت و طرف مشتری نمیتواند اطلاعات مجموعه و نرم افزار را در اختیار دیگران قرار دهد.
✅ در صورت تغییر برند و واگذاری مجموعه، نرم افزار باز طراحی خواهد شد و با تغییر نام و نوع کاربری، مالیا امکان عرضه خدمات را نخواهد داشت.
✅ باز طراحی منو و نرم افزار وابسته به طرفین و نوع درخواست است و پس از توافق مربوطه قابل اجرا خواهد بود.
✅ مالیا امکان کاهش خدمات نرم افزار را ندارد ولی در صورت درخواست مشتری برای ارتقای پلن سفارشی، مالیا مراحل افزایش سطح را در کمترین زمان ممکن طی خواهد کرد.
✅ تمام اطلاعات جانبی خارج از نرم افزار که شامل نوشته ها و عکس های منوی آنلاین هستند در همه موتور های جستجوگر قابل مشاهده خواهند بود.
✅ استفاده از عکس ها و متون نامتعارف، سیاسی و غیرقانونی، داخل منوی آنلاین، در قوانین کشور تخلف شناخته میشود و امکان صلب دسترسی از طرف مراجع قضایی را دارد. بنابراین مالیا هیچگونه مسئولیتی در قبال این گونه تخلفات نخواهد داشت.
✅ در صورت توافق و اجازه ی دسترسی به طرفین، مالیا میتوانید نسخه ی بک آپی از مجموعه داشته باشد تا در صورت نیاز به طرف مشتری عرضه کند. در غیر اینصورت مالیا هیچ کمکی نمیتواند در قبال دیتای از دست رفته ارائه دهد.
✅ پس از آشنایی با نرم افزار و خرید، لغو قرارداد با توافق و طرفین قابل انجام خواهد بود.

شرایط تمدید و مدت زمان اشتراک برای استفاده از منوی آنلاین و حسابداری
 
✅ اشتراک و قرارداد استفاده از منوی آنلاین و حسابداری فقط برای مدت 1 سال است و بیشتر یا کمتر از آن مقدور نخواهد بود.
✅ پس از اتمام زمان اشتراک طرف مشتری نمیتواند به هر نحوی از نرم افزار استفاده کند.
✅ هزینه ی خرید نرم افزار و هزینه ی اشتراک مصرف کننده تنها هزینه های این نرم افزار هستند. طرف قرارداد فقط یکبار هزینه ی خود نرم افزار را پرداخت میکند ولی هزینه ی اشتراک سالانه، طی مدت زمان توافقی در داخل سال جاری قابل پرداخت است.
✅ در زمان تمدید اشترک، مشتری باید حداقل 20 روز قبل از اتمام زمان اشتراک اقدام کند. در غیر اینصورت، مالیا هیچ مسئولیتی در قبال عواقب آن ندارد.

شرکت مالیا نسبت به قوانین و شرایط همکاری متعهد میشود که
 
✅ تمامیه اطلاعات از طرف مشتری در سرور اختصاصی محفوظ خواهد ماند و هیچ شخص حقیقی و حقوقی به این سرور دسترسی نخواهد داشت.
✅ تمامیه مراحل نصب و اجرای اولیه نرم افزار در سیستم، توسط تیم مالیا طراحی واجرا خواهد شد.
✅ تمامیه آپدیت های نرم افزار به صورت آنلاین خواهد بود و مالیا پس از مطلع کردن طرف قرارداد ، سیستم مشتری را، همیشه به روز رسانی خواهد کرد.
✅ تمام اطلاعات مجموعه ها ، به صورت کد گذاری شده و فوق محرمانه در داخل سرور ذخیره خواهد شد.